מהלך הסדנה

מהלך הסדנה:

מפגש ראשון – פגישת היכרות בקליניקה שלי בשוהם בנוכחות משותפת עם אורן גבעוני  מ”ישראפלייט תעופה”, נציג  בפניך את אופי הסדנה ואת מכלול התהליך מתחילתו ועד סופו.  בתום מפגש זה שיערך כשעה אתחיל בטיפול  הוליסטי עם פרחי באך.

מפגש שני  – טיסה במדמה טיסה (סימולטור מקצועי) בהרצליה. בסימולטור זה תחוש/י את רזי ההטסה בכל שלביה. תקבל/י הכרות  ולמידה את יכולותיו של המטוס.  יכולת ההבנה שלך תתחזק אל מול הפחד הכולל שנקרא מטוס/אויר. תיחשף/י לעולם ומלואו מתא הטייסים, תחושות, מחשבות, סיטואציות. מפגש זה ילווה לכל אורכו בהסברים תיאורטיים על מבנה המטוס וחלקיו, תקלות אופייניות והתמודדות עם מגוון רחב ביותר של מצבי טיסה. המפגש יעניק לך תובנות מעולם הטייסים והמטוסים.

מפגש שלישי – תבוצע טיסה נוספת בסימולטור ולאחר שכבר חווית את החוויה הראשונה של טיסה בסימולטור, בשלב זה תעשיר/י  את הידע במצבים הקיצוניים יותר אשר עשויים להיווצר בטיסה, כגון-פניות, מצבי אף, כיסי אויר, מצבים מוזרים הגיוניים לטיסה.

מפגש רביעי – טיפול יעיל ואפקטיבי אצלי בקליניקה עם פרחי באך – תשאול, התעניינות ,מעקב אחר חוויותיך והתמודדותך עם הפחדים עד כה והכנה רגשית לטיסה הראשונה העתידית להתבצע.

מפגש חמישי – טיסה מעשית וממשית במטוס אשר תבוצע משדה דב בליווי צוות טייסים ומדריכים אשר הוכשרו לסדנה זאת, בטיסה זאת תבצע/י הלכה למעשה את כל מה שביצעת בסימולטור, לטיסה זאת יכנס מימד חשוב מאוד של תחושות פיזיולוגיות ומחשבתיות ערות. כל שלביי הטיסה יבוצעו תוך כדי הסברים והדרכות מצוות המדריכים/טייסים של “ישראפלייט תעופה” .

מפגש שישי/שביעי (כאופציה נוספת) – טיפול נוסף וחשוב מאוד אצלי בקליניקה עם פרחי באך , להפחתת הלחצים הרגשיים לקראת הטיסה הגדולה – טיסה מסחרית במטוס גדול לאילת הלוך ושוב אשר תבוצע על ידי חברת “ישראייר”. טיסה זאת תלווה על ידי טייס צמוד שילווה את הלקוח בכל מהלך הטיסה מהגיעו לטרמינל בשדה התעופה ועד חזרתו לשדה התעופה.

כמטפלת ומאמנת הוליסטית, אני רואה בחשיבות עליונה את ההצלחה של סדנה זו ובטוחה כי ניתן לשנות מהותית את דרכי החשיבה והחרדה אשר חבויים אצל חלק מהאוכלוסייה.

רצף מפגשי הסדנה חשוב מאוד ולכן אני ממליצה לסיימה בתוך חודש ימים. (חשוב לשמור על הרצף על מנת להפיג את החרדה בזמן קצר יעיל וקצוב).

מחיר הסדנא הבסיסית הינו כעת במחיר הכרות של 3399 ₪ פלוס מע”מ.

מחיר התוספת למפגשים שישי/שביעי הינו 2599 ₪ פלוס מע”מ.

תוכל להעניק לעצמך “מתנה משמיים

שתאפשר לך להתמודד ולסיים עם חרדת הטיסה הפרטית שלך ולטוס בנוחות לכל מקום

אליו תרצה להגיע.

אני מזמינה אותך ליצור עמי קשר

בהצלחה ומכל הלב

ענת עריף