מהלך הסדנה

מהלך הסדנה:

מפגש ראשון – פגישת היכרות וטיפול עם פרחי באך בקליניקה שלי בשוהם. במפגש זה אציג בפניך את אופי הסדנה ואת מכלול התהליך מתחילתו ועד סופו ונתחיל בתהליך הטיפול בפחד מהטיסה.

מפגש שני  – טיסה במדמה טיסה (סימולטור מקצועי). בסימולטור זה תחוש/י את רזי ההטסה בכל שלביה. תקבל/י הכרות  ולמידה את יכולותיו של המטוס.  יכולת ההבנה שלך תתחזק אל מול הפחד הכולל שנקרא מטוס/אויר. תיחשף/י לעולם ומלואו מתא הטייסים, תחושות, מחשבות, סיטואציות. מפגש זה ילווה לכל אורכו בהסברים תיאורטיים על מבנה המטוס וחלקיו, תקלות אופייניות והתמודדות עם מגוון רחב ביותר של מצבי טיסה. המפגש יעניק לך תובנות מעולם הטייסים והמטוסים.

מפגש שלישי – טיפול יעיל ואפקטיבי אצלי בקליניקה עם פרחי באך – תשאול, התעניינות ,מעקב אחר חוויותיך והתמודדותך עם הפחדים עד כה.

מפגש רביעי – תבוצע טיסה נוספת בסימולטור ולאחר שכבר חווית את החוויה הראשונה של טיסה בסימולטור, בשלב זה תעשיר/י  את הידע במצבים הקיצוניים יותר אשר עשויים להיווצר בטיסה, כגון-פניות, מצבי אף, כיסי אויר, מצבים מוזרים הגיוניים לטיסה.

מפגש חמישי – טיפול נוסף וחשוב מאוד אצלי בקליניקה עם פרחי באך , להפחתת הלחצים הרגשיים לקראת הטיסה הגדולה.

מפגש שישי – טיסה מסחרית במטוס גדול לאילת הלוך ושוב טיסה זאת תלווה על ידי מדריך טייס צמוד שילווה אותך בכל מהלך הטיסה מהגיעך לטרמינל ועד חזרתך לשדה התעופה.

כמטפלת ומאמנת הוליסטית, אני רואה בחשיבות עליונה את ההצלחה של סדנה זו ובטוחה כי ניתן לשנות מהותית את דרכי החשיבה והחרדה אשר חבויים אצל חלק מהאוכלוסייה.

רצף מפגשי הסדנה חשוב מאוד ולכן אני ממליצה לסיימה בתוך חודש ימים. (חשוב לשמור על הרצף על מנת להפיג את החרדה בזמן קצר יעיל וקצוב).

רצף מפגשי הסדנא חשוב מאוד ולכן אני ממליצה לסיימה בתוך חודשיים ימים.

המפגש השישי הוא מפגש לבחירה ומחיר הסדנא ישתנה בהתאם.

לפרטים אני מזמינה אותך ליצור עימי קשר ענת 054-675-4031

תוכל להעניק לעצמך “מתנה משמיים

שתאפשר לך להתמודד ולסיים עם חרדת הטיסה הפרטית שלך ולטוס בנוחות לכל מקום

אליו תרצה להגיע.

אני מזמינה אותך ליצור עמי קשר

בהצלחה ומכל הלב

ענת עריף